PDA

Просмотр полной версии : Установка вхідних деревяних дверей


GoodLack
18.10.2016, 00:11
Вироби з натурального дерева завжди вважалися одними з кращих. Те ж саме стосується і дверних конструкцій. Вони мають вишуканий зовнішній вигляд, міцні, натуральні та довговічні.
Весь процес монтажу можна розділити на кілька етапів:
- Підготовка і складання дверної коробки.
- Установка дверної коробки в отвір.
- Врізка фурнітури.
- Навішування дверного полотна.
- Фінальна обробка.
Монтаж коробки починається з її збірки в горизонтальному положенні. Для зручності можна використовувати полотно в якості орієнтира. При цьому пам'ятайте, що потрібно залишити невеликі зазори ( приблизно по 10 мм). Для фіксації можна використовувати додаткові планки. У рамі просверлюються кілька отворів для фіксації в отворі за допомогою болтів. Далі остаточно звіряється рівень і зазор заповнюється монтажною піною. В отвір встановлюють розпірки і дають піні трохи просохнути.
Наступний етап установки дерев'яних дверей - врізка фурнітури для подальшого навішування полотна. Для початку необхідно визначити їх місце розташування на дверній коробці та зробити виїмку під дверні петлі стамескою чи фрезою. Після установки потрібно з’єднати половинки фурнітури та навісити дверне полотно. Після цього перевірте як функціонують двері та змастіть петлі маслом.
Після того, як двері встановлені, можна приступати до облаштування отвору. Для початку потрібно позбутися від виступаючих країв клинів і надлишків монтажної піни. Обов'язково зашпаклюйте піну, щоб захистити її від руйнування та встановіть обрамлення. Лиштву краще обирати в тон до дверей.
Вхідні двері (http://dveri.fabryka.ua/%D0%B2%D1%85%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96-%D0%B4%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%96) з дерева стануть відмінною прикрасою вашого інтер'єру. Однак неправильна установка може звести весь ефект нанівець, тому важливо дотримуватися основних рекомендацій щодо цього процесу. В іншому випадку довірте цю справу професіоналам.