PDA

Просмотр полной версии : У Львові розшукують футболіста, який не повернувся з роботи


VGorode.ua
10.09.2016, 11:40
Рідні і друзі розшукують львів’янина Антона Калічинського. Останній раз його бачили 3 вересня. Хлопець вийшов із роботи у мікрорайоні "Новий Львів", однак додому не прийшов.

Антонові 24 роки. Зріст 168 сантиметрів. Світловолосий, коротко стрижений. Був одягнений у чорні спортивні штани і чорну куртку із капюшоном. Усіх, хто знає будь-яку інформацію про місце перебування хлопця, просять телефонувати за номером 066 253 28 37. Або ж звертатися у поліцію.

"Його товариш залишив на варті свій номер. Туди приходять смс-ки, що брат в Польщі, щоб його шукали в лікарні через поліцію. А перед тим було повідомлення,що він десь на польському кордоні й інформація стовідсоткова. Але ті смс-ки висилалися з одноразових номерів",  розповів zaxid.net (http://zaxid.net/news/showNews.do?u_lvovi_rozshukuyut_zniklogo_hloptsya_antona_kalichinskogo&objectId=1403219) брат Антона Юрій.

http://press-centr.com/images/image/2016/09/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD.jpg

Let's block ads! (https://blockads.fivefilters.org) (Why?) (https://github.com/fivefilters/block-ads/wiki/There-are-no-acceptable-ads)


Источник: kh.vgorode.ua (http://kh.vgorode.ua)