PDA

Просмотр полной версии : Новий модем TP-LINK TL-WR841N


MrVadik
06.07.2016, 18:25
Роутер TP-LINK TL-WR841N оглад, опис та характеристика:
Роутери повністю нові. Інтерфейс на російській мові.
Wi-Fi роутер TP-LINK TL-WR841N надійне рішення, розроблене для створення невеликих офісних або домашніх мереж за допомогою дротового і бездротового типу підключення. Маршрутизатор забезпечує високу швидкість і стабільність передачі сигналу. TP-LINK TL-WR841N обладнаний двома зовнішніми антенами, що дозволило досягти високих показників стійкості сигналу. У роутері використовується спеціальна технологія CCA, завдяки якій нівелюються конфлікти між каналами передачі. TP-LINK TL-WR841N володіє комплексною системою захисту, яка включає в себе цілий ряд запобіжних заходів, таких як: підтримка імені SSID, контроль доступу на основі MAC-адрес, WEP-шифрування і WPA-аутентифікацію.

Основні короткі характеристики:
Стандарт бездротового зв'язку: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Робота у двох діапазонах (dual band): немає
Інтерфейс підключення (LAN-порт): 4x 10/100 Ethernet
Вхід (WAN-порт): 1x 10/100 Ethernet
Брандмауер (Firewall): є
DHCP-сервер: є
Гарантія: 12міс.
*гарантію надаємо від власного інтернет-магазину.

Як отримати та оплатити товар:
Відправляємо будь-яким перевізником, про те перевагу надаємо ТОВ "Нова Пошта". Оплата можлива при отриманні або ж по предоплаті. Як Вам зручніше.

Гарантія.
Гарантію надаємо від власного інтернет-магазину. Гарантійний талон із серійним номером та датою продажу додається до кожного товару.

Інтернет-магазинам, магазинам, реалізаторам та оптовим покупцям:
Запрошуємо до співпраці, адже купуючи не одну одиницю Ви маєте змогу отримати оптову пропозицію від нас на широкий асортимент техніки, електроніки, побутової техніки та будь-якого іншого товару домашнього чи побутового вжитку.

Ціна: 390грн

Вадим.
+380684639291